Przejdź do treści

Autorzy

„Trzecia kawa” powstała w 2011 roku z inicjatywy Staszka jako miejce do dzielenia się doświadczeniami i eksperymentami w szeroko pojętym świecie wytwarzania produktów IT.

Autorzy, którzy zdecydowali się umieścić tutaj swoje artykuły:

WitekWitold Bołt – z reguły dość niepoważny i roztargniony operator komputera :) Po kilkunastu latach w Internecie postanawia poeksperymentować z blogowaniem. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże…
Więcej informacji: LinkedIn Facebook

MichałMichał Ignaciuk – ciekawy świata i nowych wrażeń – także tych zawodowych, na blogu szuka motywacji do dalszego odkrywania tajemnic otaczającego nas informatycznego światka ;)
Więcej informacji: sex oralny z kobietą randki randki z głowa

ŁukaszŁukasz Walkiewicz – poszukuje swojego miejsca pracując w IT w dużych korporacjach, od teorii woli praktyczne rozwiązania, samozwańczy adwokat diabła, wielbiciel judo, wojny w Wietnamie i pięknych kobiet.
Więcej informacji: randki w ciemno białystok https://www.trzeciakawa.pl/seks-randki-skawinal/

Stasiu Stanisław Matczak –  poszukuje odpowiedzi na pytanie „jak skutecznie rozwijać systemy informatyczne” i błąka się po rubieżach pomiędzy inżynierią a zarządzaniem.
Więcej informacji: szybkie randki krzepice Facebook


Aktualnie oprócz tekstów znajduje się tutaj również oferta szkoleń Staszka. I może w przyszłości coś jeszcze się tutaj pojawi – kto wie?